Podlesice.org.pl

Aktualności

20.11.2012

Szkolenie pt. ,,Komunikacja społeczna w gminie i powiecie"

      Dziś, 20 listopada 2012 roku w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach odbyło się szkolenie pod tytułem ,,Komunikacja społeczna w gminie i powiecie”. Organizatorem szkolenia dotyczącym protokołu dyplomatycznego było Centrum Inicjatyw Lokalnych z Zawiercia. Szkolenie skierowane było do władz lokalnych z pobliskich gmin. W sumie w warsztatach wzięło udział 15 urzędników między innymi z Poręby, Zawiercia, Ogrodzieńca, Koziegłów czy Włodowic. Wykłady prowadzone były przez Panią Agnieszkę Kamińską, która na co dzień jest Konsulem Honorowym Malty.

     Tematem przewodnim był protokół dyplomatyczny dotyczący zachowywania się przy stole, witania gości, układania zastawy przy stole. Szkolenie miało nie tylko charakter teoretyczny, lecz również praktyczny. Każdy z uczestników mógł wykorzystać nabyte umiejętności podczas jedzenia obiadu przygotowanego przez Hotel Ostaniec. Podczas przerwy kawowej zaproszeni goście zostali oprowadzeni po Centrum i zapoznali się z rodzajem prowadzonej działalności.

     Według uczestników przygotowany kurs był bardzo ciekawy i praktyczny. Na pewno zaproszeni szefowie urzędów będą mogli wykorzystać zdobyte informacje na co dzień mając w pamięci miejsce, w którym przeprowadzane było szkolenie.

 

Kategorie: Bez kategorii

Galeria: Szkolenie pt. ,,Komunikacja społeczna w gminie i powiecie"

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój