Podlesice.org.pl

Aktualności

19.01.2014

Infokiosk i audioprzewodniki

     W związku z przystąpieniem Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej do Śląskiej Organizacji Turystycznej w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach zainstalowano infokiosk. Interaktywny punkt informacji zamontowany został na zewnątrz budynku przez co dostępny jest dla turystów przez całą dobę.

Od tej pory każda osoba korzystająca ma do wyboru pięć głównych działów:

–                    śląskie travel

–                    zabytki techniki

–                    śląskie smaki

–                    orle gniazda

–                    polska travel

     Każdy prezentowany dział posiada obszerne informacje na dany temat co stanowi doskonały przewodnik po śląsku. Poza tym jest na bieżąco aktualizowany i każde ważne wydarzenie jest umieszczane na stronie Śląskiej Organizacji  Turystycznej.

   Z kolei miłośników spacerów po rezerwacie przyrody Góra Zborów zapraszamy do pobrania bezpłatnych audioprzewodników, które opowiedzą ciekawe informacje o okolicy. Udostępniają je  pracownicy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty w celu wypełnienia formularza wypożyczenia audioprzewodnika. Przy każdym udostępnianiu sprzętu osoba pobierająca audioprzewodnik musi wpłacić kaucję w wysokości 50 zł i zwrócić sprzęt najpóźniej 30 minut przed zamknięciem punktu informacji turystycznej w stanie nienaruszonym.

     Regulamin audioprzewodników do pobrania: 

http://www.podlesice.org.pl/pliki/regulamin_wypozyczenia_audioprzewodnikow.pdf

Kategorie: Bez kategorii

Galeria: Infokiosk i audioprzewodniki

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój