Podlesice.org.pl

Aktualności

04.02.2015

Bezpłatne zajęcia artystyczne

    W czasie ferii w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach odbywać się będą bezpłatne zajęcia artystyczne zorganizowane przez Dom Kultury w Kroczycach, których motywem przewodnim są wianki. Spotkania odbywać się będą zarówno w CDPiKJ jak i w Domu Kultury w Kroczycach. Cykl zajęć obejmuje warsztaty z :

- decoupage,
- malowania na porcelanie,
- malowania na szkle,
- tworzenia biżuterii

   

    Osoby zainteresowane malowaniem na szkle oraz malowaniem na porcelanie szczególnie zapraszamy do budynku Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach w dniach 05; 10; 12 i 24 lutego. Pozostałe zajęcia odbywać się będą w Domu Kultury w Kroczycach w czasie trwania ferii zimowych od poniedziałku do piątku. Warto podkreślić, że do dyspozycji uczestników warsztatów Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej udostępniło piec do wypalania prac powstałych podczas warsztatów z malowania na porcelanie.

    Zajęcia skierowane są do wszystkich bez względu na płeć, wiek czy miejsce zamieszkania. Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod numerem telefonu: 34 3263570 oraz bezpośrednio przed zajęciami. 

    Przypominamy również, że w budynku Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury istnieje możliwość zorganizowania płatnych warsztatów z zakresu filcowania, tkactwa, bibułkarstwa i malowania na tkaninie. Z kolei w każdy poniedziałek w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej w Zawierciu o godzinie 16.00 odbywają się płatne zajęcia dla dzieci, a o godzinie 17.30 dla dorosłych. Zajęcia nie tylko pobudzają wyobraźnie, ale rozwijają zdolności manualne uczestników. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 730 702 056.

Kategorie: Bez kategorii

Galeria: Bezpłatne zajęcia artystyczne

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój