Podlesice.org.pl

Aktualności

06.06.2016

Nowe warsztaty

   Od dziś można zapisywać się na nowe zajęcia edukacyjne z tworzenia bransoletek. Program warsztatów będzie dostosowany do przedziału wiekowego uczestników. Najmłodsi wykonają bransoletki sznurkowe i koralikowe, a starsze grupy także bransoletki makramowe czy trudniejsze, z większą ilością elementów sznurkowe i rzemykowe.

   Podczas warsztatów zostanie zaprezentowanych kilka przykładowych prac, co może stanowić inspirację do dalszej twórczości uczestników. Oczywiście każda osoba biorąca udział w zajęciach wykona kilka różnych bransoletek, które weźmie ze sobą na pamiątkę. Zajęcia będą odbywać się w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach. Koszt godzinnych zajęć wynosi 15 zł za osobę.

   Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę podczas trwania zajęć, także nie należy zwlekać i już dziś zapisać się na zajęcia pod numerem telefonu 730 702 056. 

Kategorie: Bez kategorii
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój