Podlesice.org.pl

Aktualności

19.04.2018

Akcja ,,Serce Jury:

    Sezon turystyczny 2018 w Podlesicach rozpoczęty. 15 kwietnia 2018 roku to ważna data dla Fundacji Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego w Podlesicach, ponieważ nie tylko ponownie została otwarta Jaskinia Głęboka, ale przystąpiliśmy do akcji ,,Serce Jury”.

    Dzięki uprzejmości Grupy Jurajskiej GOPR i firmy  AustrothermPL nasza fundacja została wyposażona w pierwszy tego typu na jurze defibrylator. Od tej pory w budynku, gdzie mieści się Punkt Informacji Turystycznej znajduje się defibrylator. Akcja ,,Serce Jury” ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa każdemu turyście przybywającemu na Jurę. Defibrylatory zostały umieszczone w specjalnej zielonej skrzynce oznaczonej literami AED wraz z dokładną obrazkową instrukcję obsługi.

Kategorie: Bez kategorii
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój