Podlesice.org.pl

Aktualności

29.04.2021

Nowa infrastruktura

   Trudny rok za nami, być może jeszcze trudniejszy przed nami. Nie oznacza to jednak, że nic się u nas nie dzieje. Przerwę w obsłudze ruchu turystycznego wykorzystaliśmy na prace zewnętrzne. Przy dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego  powstały piękne, nowe ławki, altany i płot.

   W związku z tym serdecznie zapraszamy na spacer po rezerwacie przyrody Góra Zborów oraz późniejszy odpoczynek na nowych ławkach wśród zieleni i śpiewu ptaków. Wiosną gdy przyroda budzi się do życia jest to magiczne miejsce. W tych trudnych czasach szczególnie potrzeba nam odwiedzania tak malowniczych miejsc jak Podlesice. Wkrótce będzie możliwe zorganizowanie ogniska i poczęstunku na świeżym powietrzu.

   Gwarantujemy, iż ówczesna infrastruktura ruchu turystycznego jest na najwyższym poziomie. Widok ,,zapiera dech w piersiach” i pozwala na pełen relaks oraz nabranie sił w tym trudnym dla nas czasie. Zapraszamy.

Kategorie: Bez kategorii

Galeria: ławki

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój