Podlesice.org.pl

Aktualności

10.09.2016

III Jurajska Noc Nietoperzy

Zapraszamy na III Jurajską Noc NIetoperzy Czytaj dalej »

05.09.2016

Nowa oferta edukacyjna

Nowa oferta edukacjna Czytaj dalej »

09.07.2016

Regionalne pamiątki

Wakacje rozpoczęły się pełną parą, a wraz z nimi rodzinne wycieczki na Jurę Krakowsko-Częstochowską. W związku z tym w dzisiejszym artykule przyszła pora na poruszenie tematu sprzedawanych pamiątek z naszego regionu. Każdy odwiedzający chciałby mieć pamiątkę z odwiedzanego regionu. Jak wiadomo w Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury w Podlesicach można nabyć nietypowe upominki wykonywane metodą handmade. Czytaj dalej »

11.06.2016

Wypas 2016

Dla nikogo nie stanowi już zaskoczenia, że na terenie rezerwatu Góra Zborów trwa wypas zwierzą gospodarskich. Nie każdy jednak wie, że zagroda z owieczkami została przeniesiona na zbocze południowo – wschodnie. Czytaj dalej »

06.06.2016

Nowe warsztaty

Od dziś można zapisywać się na nowe zajęcia edukacyjne z tworzenia bransoletek. Czytaj dalej »

24.04.2016

Spokojny sen nietoperza

Podczas lutowego liczenia hibernujących ssaków padł kolejny rekord ilości ,,śpiących' osobników. Czytaj dalej »

09.12.2015

Zakończenie sezonu turystycznego 2015

Z początkiem listopada zakończył się sezon turystyczny, który śmiało można zaliczyć do udnych. Pomimo, że na stonie www.podlesice.org.pl dawno nie było żadnej aktualizacji nie należy myśleć, że w Podlesicach nic się nie działo Czytaj dalej »
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój