Podlesice.org.pl

Aktualności

19.11.2013

Zajęcia z rękodzieła

   Trwają zapisy na zajęcia z rękodzieła, które będą odbywać się od grudnia w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ulicy Piastowskiej 1 w Zawierciu. Wśród zajęć przewidziane są warsztaty z filcowania, tkactwa, malowania na tkaninach, bibułkarstwa, tworzenia bibułkowych witraży i tworzenia ozdób. Każdy z uczestników zdobędzie wiedzę na temat danej dziedziny oraz pozna techniki stosowane przy wykonywaniu przedmiotów z rękodzieła.

   Program zajęć będzie dostosowany do grupy wiekowej uczestników. Powstaną trzy grupy warsztatowe w zależności od wieku uczestników:

1.      5- 12 lat

2.      13- 20 lat

3.      od 20 lat

   Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu przez 1,5 godziny. Każdemu uczestnikowi zapewnione zostaną materiały, a wykonaną przez siebie ozdobę zabierze do domu.

   Koszt zajęć już od 50 zł za miesiąc. Więcej informacji pod numerem telefonu 730 702 056. 

Kategorie: Bez kategorii
Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Komponent II – Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój